|
City of Perth SLSC |
City of Perth CITY OF PERTH
|
Josh Walker, Tom Dowling, Jesse George
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Adam Stonier, Mitchell Palmer, Ryan Bartlett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe COTTESLOE
|
Aaron Minervini, George Ellwood, James Whelan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mordialloc LSC |
Mordialloc SLSC A
|
Josh Heatley, Thomas Hurst, Shane Hamill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland 2
|
Andrew Mckinnon, Dylan Swann, Joshua Thornton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island TRIGG ISLAND
|
Nielen De, Ivan Derooster, Andrew Grimshaw
|
Race 1 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra 1
|
Sam Llewelyn, Kieren Perkins, Carl Perkins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Leo Van, Harley Tribe, Nicholas Byrne
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Scott Walsh, Jackson Raymond, Patrick Renford
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Andrew Campbell, Simon Carlton, Omar Lewis
|
Race 2 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury CITY OF BUNBURY
|
Nicholas Godsell, David Mckay, Matthew Duncan
|
Race 2 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach A
|
Alex Mcintyre, Daniel Willis, Chris Mensforth
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ulverstone SLSC |
Ulverstone A
|
Oliver Thomson, Yonah Duniam, Hamish Chapman
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Jarryd Mcdonnell, Harley Cameron, Kellen Mills
|
Race 2 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Cal Young, Justin Cole, Darcy Hansen
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Jordan Cooke-lablache, Joshua Crouch, Keegan Wikaire
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park 1
|
Daniel Smith, Joshua Yates, Nicholas Morton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Ben Griffiths, Oscar Bradley, Mitchell Fagerstrom
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 1
|
Josh Brown, Alex Tibbits, Jackson Doolan
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Stephen O, Sam Bell, William Thompson
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Adam House, Edward Gourley, Timothy Schofield
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Patrick Nicol, Bart Louis, Mitchell Trim
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland 1
|
Ben D'arcy, Lachlan Swann, Dale Kleinschmidt
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Mathew Eltham, Jacob Marks, Guy Schofield
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park 2
|
Jarrad Blackburn, Mathew Muir, Mitchell Mullen
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Grange SLSC |
Grange A
|
Jake Nicholson, Michael Stocco, Nicholas Rodger
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 2
|
Benjamin Sheppard, Bill Maish, Nick Gale
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Shaun Wilson, Mitchell Allum, Nick Fox
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh 1
|
Luke Buckland, James Ridley, Samuel Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach 1
|
Geoff Bonning, Marc O'brien, Jackson Maynard
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Mitchell Holz, Adam Crerar, Sam Speer
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo MULLALOO
|
Andrew Hook, Brendan Simcock, Jamie Cole
|
Race 2 |
0 |
|